Çalışma Saatleri: Pzt - Cts 08:30 - 18:30 / Pzr 10:00 - 18:00
Servis Saatleri: Pzt - Cts 08:30 - 18:30 / Pzr Kapalı
  • Telefon

    +90 312 20 777 20

  • E-Posta

    info@basayar.com.tr

  • WHATSAPP

Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ

Başayar Otomotiv sektördeki 40 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine modern, yenilikçi bir yapıyla hizmet vermektedir. Başayar grubunun ulaştığı başarının arkasında müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu anlayışıyla sektör tecrübesine 1990 yılında faaliyete geçirdiği Başayar  Plaza ile devam etmektedir.

11.000 m2’lik Dev plazasında satış, servis, yedek parça, ikinci el ve sigorta hizmetleri en gelişmiş teknolojilerle sunulmaktadır. 11.000 m2’ye ulaşan servisimizde satış sonrası hizmetleri geniş ve konforlu bir ortamda sunuyoruz. Stok sıkıntısı yaşamadan, her türlü yedek parça ve aksesuarı yeni markamızda müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Başayar Otomotiv dürüst, iş ahlakına uygun profesyonel ve tarafsız bir yaklaşımla sürdürdüğü çalışmalarıyla sektörün güvenilir kuruluşlarından biri olarak haklı bir üne sahiptir. Sizleri Başayar markasının gücüne ve Başayar markasının hizmet kalitesine davet ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Sektöründe; İkinci el ve satış sonrası hizmetler başta olmak üzere öncü, yenilikçi ve kaliteli hizmetler ile standartları belirleyen örnek bir şirket olmaktır.

Bu amacımızı gerçekleştirirken koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizi dünya standartlarının üzerine taşımak amacındayız.